Refleksje byłego żołnierza GROM
Każdy ta rozmowa,
To oddzielne przedstawienie.
Taki mały show,
A ja bilet mam.
Każdy wielki skok,
W te niewielkie przestawienie.
Tego co już mam,
I wiem czego brak.
Komentarze
Prześlij komentarz
Proszę bez agresji.