Refleksje byłego żołnierza GROM
Pan mówi coś,
Że on nie pamięta.
A potem że: to nie byłem ja.
Los robi coś,
I już nie pamięta.
A potem że: fory pewnie da.
Dzień skończył się,
I już nie pamiętam.
Idę we śnie, czy też wstałem sam?
Komentarze
Prześlij komentarz
Proszę bez agresji.